Czynnik ludzki w wielu dziedzinach stanowi o powodzeniu wielu projektów. Dobrze dobrany zespół poprawia wskaźniki wydajności na polu realizacji zadań oraz w końcowych wynikach ekonomicznych. Umiejętność dobrania składników zespołu (ang. team working) tj. osób o właściwych cechach osobowości i posiadających wiedzę fachową jest wyzwaniem dla działu zarządzania zasobami ludzkimi HR (ang.human resources) każdego przedsiębiorstwa.

Należy pamiętać o tym, że o sukcesie pracy zespołowej stanowi często zapominana funkcja tzw. managera kreacyjnego dbającego o właściwą atmosferę w zespole.

Nasz zespół

Naszą firmę tworzy zespół ludzi z pasją, którzy są związani z technologiami internetowymi od ponad 10 lat, posiadających doświadczenie z różnych dziedzin nauki między innymi: informatyka, matematyka, technologia, ekonomia, psychologia. Dzięki temu potrafimy się uzupełniać tworząc rozwiązania innowacyjne, w pełni skalowane, przyszłościowe oraz łączyć najnowsze odkrycia i trendy marketingowe z nowoczesną technologią, tworząc rozwiązania szyte na miarę.

Zespół Apollo to ludzie o otwartych umysłach, dla których szukanie nowych, lepszych rozwiązań jest pasją samą w sobie. Prawdą jest, że ludzie z pasją są motorem rozwoju technologii tego Świata.

Nad praca całego zespołu czuwa nasz manager kreacyjny MK, potrafiący doskonale przydzielać zadania według zasady efektywnego łączenia pracowników w grupy do wykonania zadań. Efektem pracy MK jest miła atmosfera i rozwiązywanie sytuacji stresowych na miejscu co przekłada się na profesjonalną obsługę klienta.

Nasze motto

„Zadowolony pracownik to dobrze obsłużony klient”

Dodatkowo do współpracy wykorzystujemy zewnętrzny outsourcing oraz nasze kontakty wśród tzw. wolnych strzelców, którzy potrafią doskonale uzupełniać nasz zespół w momencie, gdy istnieje taka potrzeba. Często świeże spojrzenie z zewnątrz jest bardzo ważne i powoduje jeszcze lepsze rezultaty, a co za tym idzie, zadowolenie Klienta.

Jesteśmy otwarci na nowych współpracowników wnoszących do naszej firmy innowacyjność i otwartość umysłu.

Nasza misja

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie w branży IT dostarczając najkorzystniejszych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa internetowego, projektowania, wykonywania i zabezpieczania serwisów internetowych dla wszystkich uczestników społeczności internetowych.

Skontaktuj się z nami

Odpiszemy w ciągu 24 godzin.
Kod obrazka:
captcha